Náplň práce:

  • analýza chyb s pomocí zařízení na deskách plošných spojů a dílčích komponentách až po úroveň součástek, včetně požadované dokumentace
  • dohled nad testovacími systémy, ICT, FCT a AOI
  • údržba a v případě potřeby opravy zmíněných systémů
  • preventivní a celková údržba
  • účast na opatřeních pro optimalizaci produktů a procesů
  • analýza existujících procesů a účast na jejich optimalizaci se zaměřením na technologie a efektivitu
  • účast a případně řízení projektů/dílčích projektů (např. implementace nových produktů)

Váš profil:

  • úspěšně ukončené odborné vzdělání v oboru elektronika, nejlépe s dalším vzděláváním v oboru
  • zkušenosti s analýzou desek plošných spojů výhodou
  • ochota a radost z práce v týmu
  • komunikační dovednosti
  • dobrá znalost němčiny nebo angličtiny
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • pracovní prostředí charakterizované rodinnou atmosférou
  • jistá pracovní pozice v rodinném podniku
  • možnost profesního růstu
  • podpora dalšího vzdělávání
  • nabídky na podporu a udržení dobrého zdravotního stavu
  • atraktivní sociální dávky, jako například příspěvek na dovolenou, vánoční bonus a zaměstnanecké důchodové zabezpečení
    • pracovní smlouva na dobu neurčitou

    Uzávěrka přihlášek: 30.12.2022

    V případě dalších informací k tomuto volnému místu je Vám k dispozici náš personální management pod telefoním číslem: +49 9944 201-0.