Náplň práce:

  • mechanická a elektrická montáž zařízení nebo systémů
  • zpracování požadovaných mechanických dílů a sestav
  • provádění funkčních zkoušek

Váš profil:

  • ukončené vzdělání v technickém oboru
  • řemeslná zručnost
  • ochota pracovat v čistém provozu
  • zodpovědnost a schopnost týmové práce
  • výhodou jsou zkušenosti se zapojováním montážních sestav/rozvaděčů/rozvodů příp. s pokládáním kabelů a splétaných lanek
  • znalost německého jazyka (úroveň B1)

Nabízíme:

  • pracovní klima, které se vyznačuje rodinnou atmosférou a soudržností
  • jisté pracovní místo v rodinné firmě
  • rozmanité možnosti profesního rozvoje
  • podpora při požadavcích na další vzdělávání
  • nabídky na podporu a udržení Vašeho zdraví
  • atraktivní sociální výhody, jako je příspěvek na dovolenou, vánoční prémie a firemní penzijní připojištění

Pro další informace o této nabízené pozici je Vám k dispozici naše personální oddělení (HR Management) na tel.: +49 9944 201-0.