Náplň práce:

  • mechanická a elektrická montáž částí skříní
  • zapojování modulů a rozvaděčů dle schémat zapojení

Váš profil:

  • odborná kvalifikace jako elektrikář, technik elektronik pro energetiku a technické vybavení budov, technik mechatronik, technik elektroniky pro zařízení a systémy nebo srovnatelné odborné vzdělání
  • ochota pracovat v čistém provozu
  • znalosti zapojování montážních sestav/rozvaděčů/rozvodů
  • vysoké povědomí o kvalitě a přesných pracovních postupech
  • řemeslná zručnost
  • jsou žádoucí i zkušenosti se zapojováním a pokládáním kabelů a splétaných lanek
    • znalost německého jazyka (úroveň B1)

    Nabízíme:

    • pracovní klima, které se vyznačuje rodinnou atmosférou a soudržností
    • jisté pracovní místo v rodinné firmě
    • rozmanité možnosti profesního rozvoje
    • podpora při požadavcích na další vzdělávání
    • nabídky na podporu a udržení Vašeho zdraví
    • atraktivní sociální výhody, jako je příspěvek na dovolenou, vánoční prémie a firemní penzijní připojištění
    • pracovní smlouva na dobu neurčitou

    Pro další informace o této nabízené pozici je Vám k dispozici naše personální oddělení (HR Management) na tel.: +49 9944 201-0.