Náplň práce:

  • mechanická a elektronická montáž částí sestav
  • zapojení modulů a rozvaděčů dle schémat zapojení

Váš profil:

  • odborná kvalifikace jako elektrikář, elektronický technik pro energetiku a technologii budov, technik pro mechatroniku
  • elektronický technik pro zařízení a systémy nebo srovnatelné odborné vzdělání
  • ochota pracovat v čistém provozu
  • znalosti v zapojování montážních sestav/rozvaděčů/rozvodů
  • vysoké povědomí o kvalitě a přesných pracovních postupech
  • řemeslná zručnost
    • jsou žádoucí i zkušenosti se zapojením a pokládáním kabelů a lan
    • znalost německého jazyka (uroveň A2)

    Nabízíme:

    • pracovní prostředí charakterizované rodinnou atmosférou
    • jistá pracovní pozice v rodinném podniku
    • možnost profesního růstu
    • podpora dalšího vzdělávání
    • nabídky na podporu a udržení dobrého zdravotního stavu
    • atraktivní sociální dávky, jako například příspěvek na dovolenou, vánoční bonus a zaměstnanecké důchodové zabezpečení
    • pracovní smlouva na dobu neurčitou

    V případě dalších informací k tomuto volnému místu je Vám k dispozici náš personální management pod telefoním číslem: +49 9944 201-0.